5 Şubat 2009 Perşembe

SEKER HAMURU MODELLEME KURSLARIMIZ COK YAKINDA BASLIYOR!!!!

En sonunda sizlerden gelen yoğun isteklere dayanamadım ve kurs açmaya karar verdim.Kurs yerimiz İzmir Narlıdere'dedir.Kurs günleri sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde olabilir.Bir günlük kurs 5-6 saat civarında sürmektedir.En az 1 en çok 3 kişilik gruplar halinde çalışmaktayım.Kendi grubunuzu kendiniz oluşturabileceğiniz gibi tek başına da kurs almak isteyebilirsiniz.Kursları şimdilik (atölyemi açıncaya kadar- ki bu konudaki çalışmalarım sürmekte ) kendi evimde ve mutfağımda vermekteyim.Kurs sırasında gereken tüm malzemeler benim tarafımdan karşılanmaktadır.Kurs bitiminde ise yaptıklarınızı evinize götürebilirsiniz.Ayrıca gerekli malzemeleri daha sonra kendi evinizde kullanmak üzere benden satın alabilirsiniz.Daha ayrıntılı bilgi için maille lütfen bilgi isteyiniz.

AÇILACAK KURSLAR:


 1. KURABİYE YAPIMI VE SÜSLEME TEKNİKLERİ

 2. CUPCAKE YAPIMI VE SÜSLEME TEKNİKLERİ

 3. ŞEKER HAMURUYLA KAPLAMAYA UYGUN PANDİSPANYA HAZIRLANMASI

 4. ŞEKER HAMURLU PASTA YAPIMI

 5. ŞEKER HAMURU İLE MODELLEME

İstekleriniz doğrultusunda daha farklı kurslar da açmayı düşünmekteyim.Türkiye'de çok fazla çalışılmayan birçok modeli kurslarımız sırasında kursiyerlerime öğretmeyi planlamaktayım.


Lüfen ilgilenen arkadaşlar bana kurabiyecim@gmail.com adresine mail atsınlar.2 yorum:

 1. Ellerine sağlık.

  Sevgilerimle.....

  YanıtlaSil
 2. hülyacım inşallah hayırlı olur şimdiden bol müşteriler pastasını eve götürmek istemeyen olursa seve seve yemeye gelirim:)) haberin olsun sevgiler

  YanıtlaSil