27 Şubat 2008 Çarşamba

SUNGERBOB KAREPANTOLON

Bu sevimli mi sevimli Süngerbob pastayı kim sevmez ki?Siz de hemen sipariş verin ve çocuklarınızı sevindirin.Yanında isteseniz süngerbob kurabiye de pastanızla aynı model yapılır.Pasta isterseniz kremalı, isterseniz royalicingli isterseniz de şeker hamurlu olarak hazırlanır.Daha fazla bilgi için bize mail atabilirsiniz.

24 Şubat 2008 Pazar

GUL SEKLINDE KURABIYELER

Sevdiklerinizi çiçek şeklindeki kurabiye buketleriyle şaşırtın. İstediğiniz şekilde ;ister kutu içinde tek tek ,isterseniz çubuklu olarak hazırlanabilir.İstediğiniz renkte hazırlanabilir.Doğum gününde sevdiklerinize çiçek yerine çiçek şeklinde kurabiye hediye ederek onlara süpriz yapın.8 Mart kadınlar gününde veya anneler gününde onlara özel olarak hazırlanmış çiçek (gül,günebakan,lale,papatya v.b) buketleri sunun.Sipariş vermek için hemen mail gönderip ayrıntıları görüşün.

19 Şubat 2008 Salı

SEVIMLI KURBAGALARSevimli kurabiyeler çocuk doğumgünlerinin vazgeçilmezi haline gelecek.Çocuklar bu kurabiyelere bayılacaklar.Üstelik tadları da çok güzel.Sade-kakaolu çeşitleri olduğu gibi isteğe göre çeşitli renkelrede de hazırlanabilirler.Hediyelik paketlerde istediğiniz adrese gönderilebilir.
Posted by Picasa

CESIT CESIT TRUFFLAR

Çeşit çeşit trufflarımız çok lezzetli ve hoş bir hediye seçeneği olabilir.Özel kutusunda ve en az 16 adet olarak sipariş verilebilir.Hindistan cevizi, ceviz, fıstık ,çikolata veya pirinç patlağı gibi dolgularla hazırlanabileceği gibi şeker hamurlu olarak renk renk de hazırlanabilir.İsteğinize göre metal veya karton kutuda veya şık bir sepet içerisinde hazırlanabilir.Truff fiyatları dolgu maddelerine göre değişiklik göstermekle birlikte tanesi 1 YTL'den başlamaktadır.İçinde isteğe göre en kaliteli beyaz veya bitter çikolata kullanılmaktadır.
Posted by Picasa

16 Şubat 2008 Cumartesi

WINX CLUB:BLOOM'LU PASTA

WINX CLUB'DAN BLOOM KARAKTERIYLE SUSLU BIR PASTAYA KIZINIZ BAYILACAKTIR.EĞER İSTENİRSE ŞEKER HAMURUYLA DA HAZIRLANABİLEN PASTAMIZ İSTER TEK BOYUTLU İSTENİRSE 3 BOYUTLU OLARAK HAZIRLANIR.İÇİNDEKİ MALZEMELERİ SİZİN İSTEĞİNİZ DOĞRULTUSUNDA DEĞİŞTİRİLEBİLİR.ŞEKER HAMURLU ÇEŞİTLERİMİZDE 15-20 KISILIK SIPARISLERDE YANINDA KISI SAYISI KADAR BLOOM'LU KURABIYE HEDIYEMIZDIR.SIPARISLERINIZ ICIN MAIL ATABILIRSINIZ.

14 Şubat 2008 Perşembe

SEVGILILER GUNU KURABIYELERI

Sevgililer gününüz kutlu olsun.Sevdiklerinize küçük de olsa bir hediye göndererek onu mutlu etmeyi unutmayın.Ne alacağınıza hala karar veremediyseniz bizim hem tatlı hem anlamlı kurabiyelerimizi deneyin.Mail atıp isteğinizi ve irtibat bilgilerinizi gönderirseniz hemen sizinle temasa geçilecektir. Paketiniz yanında mini hediyelerle ve şık kutusunda adrese teslim. Kırmızı gül de paketle birlikte hediyemizdir.

12 Şubat 2008 Salı

SEVIMLI KIRPI KURABIYELER

Sevdiklerinize süpriz yapın.Onları birbirinden sevimli kurabiyelerle şaşırtın.İstediğiniz şekilde ambalajlanıp istediğiniz adrese gönderilebilir.Eğer İzmir içindeyseniz kendiniz de gelip teslim alabilirsiniz.İrtibat için mail gönderin.Sizinle hemen temasa geçilecektir.

8 Şubat 2008 Cuma

KALPLI SEVGILILER GUNU PASTASI,KEKSTRA,BEZE

Sevgililer gününe sayılı günler kaldı.Siz de sevdiğinize bir süpriz yapın.Sadece bize ulaşın gerisini biz halledelim.İster güzel bir pasta ister kurabiye isterseniz her ikisini de hazırlayalım.Doğum günleri için sade veya kakaolu bezeler hediyemizdir.İsterseniz mini ev yapımı kekstralarla minik sevgililerinizi yani çocuklarınızı da sevindirebilirsiniz.

KURABIYE EV, GINGERBREAD HOUSE

Kurabiyecim'in adına yakışır olması için bir de kurabiye ev koymak istedim buraya.İstediğiniz şekilde süsleyeceğimiz kurabiye evimiz kendi özel tarifim zencefilli kurabiyeden yapılıp royal icing ve çeşitli malzemelerle süslenebilir. Tek katlı kulübe şeklinde olabileceği gibi daha büyük kurabiye evler de çalışılabilir. Şeker hamuru ile süslenebilir.Bahçeli veya daha değişik yapılabilir. Üstelik oldukça uygun fiyatlıdır.Lütfen mail atınız.